Procedura określa zasady bezpieczeństwa oraz postępowania na terenie placówki w okresie pandemii COVID-19.

Dotyczy wszystkich pracowników Przedszkola nr 16 w Koszalinie oraz rodziców i dzieci uczęszczających do placówki.

Celem procedury jest zminimalizowanie zagrożeń zakażenia koronawirusem COVID-19. Procedury określają działania, które zminimalizują możliwość zakażenia. Mimo wszystkich podjętych środków bezpieczeństwa, nie ma 100% gwarancji wyeliminowania ryzyka zakażenia, dlatego rodzic/opiekun prawny dziecka decydując się na przyprowadzenie go do placówki jest zobowiązany wypełnić OŚWIADCZENIE.

Pobyt dzieci w przedszkolu związany jest z odpowiedzialnością osób sprawujących nadzór nad ich bezpieczeństwem. Pracownicy przedszkola dołożą wszelkich starań w wykonywaniu swoich obowiązków, zwracać będą uwagę na inne, nie ujęte w niniejszej procedurze sytuacje i zdarzenia, mogące wpłynąć na zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom przebywającym w przedszkolu.

Obrazek przedstawia ikonę symboliczną pliku Procedura bezpieczeństwa w Przedszkolu nr 16 w Koszalinie na czas pandemii covid-19
Typ pliku: PDF, Rozmiar: 2 MB
Wytworzył: